Naprawa lodówko-zamrażarek w Kole:
- Naprawa lodówko-zamrażarek AEG
- Naprawa lodówko-zamrażarek Amica
- Naprawa lodówko-zamrażarek Ardo
- Naprawa lodówko-zamrażarek Ariston
- Naprawa lodówko-zamrażarek Bauknecht
- Naprawa lodówko-zamrażarek Beko
- Naprawa lodówko-zamrażarek Bosch
- Naprawa lodówko-zamrażarek Candy
- Naprawa lodówko-zamrażarek Daewoo
- Naprawa lodówko-zamrażarek Electrolux
- Naprawa lodówko-zamrażarek Fagor
- Naprawa lodówko-zamrażarek Franke
- Naprawa lodówko-zamrażarek Freggia
- Naprawa lodówko-zamrażarek Gorenje
- Naprawa lodówko-zamrażarek Haier
- Naprawa lodówko-zamrażarek Hoover
- Naprawa lodówko-zamrażarek Hotpoint
- Naprawa lodówko-zamrażarek Ignis
- Naprawa lodówko-zamrażarek Indesit
- Naprawa lodówko-zamrażarek Kernau
- Naprawa lodówko-zamrażarek LG
- Naprawa lodówko-zamrażarek Liebherr
- Naprawa lodówko-zamrażarek Mastercook
- Naprawa lodówko-zamrażarek Miele
- Naprawa lodówko-zamrażarek Panasonic
- Naprawa lodówko-zamrażarek Polar
- Naprawa lodówko-zamrażarek Privileg
- Naprawa lodówko-zamrażarek Samsung
- Naprawa lodówko-zamrażarek Sharp
- Naprawa lodówko-zamrażarek Siemens
- Naprawa lodówko-zamrażarek Smeg
- Naprawa lodówko-zamrażarek Teka
- Naprawa lodówko-zamrażarek Whirlpool
- Naprawa lodówko-zamrażarek Zanussi
- Naprawa lodówko-zamrażarek Zelmer
- Części do lodówko-zamrażarek
- Używane lodówko-zamrażarki
Serwis zajmuje się sprzedażą, montażem, przeglądami, konserwacją i naprawą lodówko-zamrażarek na terenie Koła oraz powiatu kolskiego obsługiwane obszary:
Koło, Aleksandrówka, Babia Góra, Borki, Budy Przybyłowskie, Chojny, Czołowo, Czołowo-Kolonia, Dąbrowa, Dębowy Grunt, Dorobna, Dzierawy, Dzierzny, Fabianów, Gałganicha, Gęsiny, Kaczyniec, Kamień, Kiełczew Górny, Kiełczew Smużny Czwarty, Kiełczew Smużny Drugi, Kiełczew Smużny Pierwszy, Kiełczew Smużny Trzeci, Koprowa Góra, Krzyżówki, Ksawerowo, Leśnica, Lubiny, Lucjanowo, Markowy Grunt, Mikołajówek, Ochle, Perłowo, Perłowo Pierwsze, Poddąbrowa, Podlesie, Powiercie, Powiercie-Kolonia, Przedsokołowo, Przybyłów, Ruchenna, Siękno, Skobielice, Skobieliczki, Sokołowo, Sokołowo-Majątek, Stara Wieś, Stellutyszki, Wandynów, Witowo, Wrząca Mała, Wrząca Wielka, Wrząca Wielka-Kolonia, Zamłynie, Zasokołowo, Zawadka, Babiak, Chodów, Dąbie, Grzegorzew, Kłodawa, Kościelec, Olszówka, Osiek Mały, Przedecz.